kkk

                                                                                        Kot Bengalski hodowla

KIM JESTEŚMY

Witamy Cię w domowej hodowli kotów bengalskich Principessa Bengals oraz zapraszamy w fascynujący i magiczny świat kota bengalskiego. Jesteśmy członkiem Federacji Felinologicznej Felis Polnia, członkiem największej federacji felinologicznej w Europie Międzynarodowej Fédération Internationale Féline FIFe. Specjalizujemy się w brązowym oraz śnieżnym umaszczeniu. Principessa znana jest z pierwszorzędnych Mistrzowskich linii skupiającej się na niezwykle ścisłej selekcji kotów bengalskich z całego Świata. Poprzez wytrwałość i moc zaangażowania jesteśmy w obecnej chwili znani na całym Świecie, to nasza wielka duma. Staramy się hodować koty wyjątkowo urokliwe, przyjazne i najwazniejsze w doskonałej kondycji psychiczno-fizycznej. Uważnie dobieramy koty w pary wczytując się w linie zapisane w rodowodach tak, aby zachować i utrzymać ten magnetycznie niepowtarzalny dziki, nietuzinkowy wygląd prawdziwego tygrysa z Dżungli. Pomimo uroku zewnętrznego najważniejsze jest dla nas zdrowie, szczęście, oraz komfort (warunki bytowe). Wszystkie nasze koty są testowane i badane na choroby zakaźne oraz genetyczne tj. HCM, PRA-b, PKDeficiency. Dzięki temu opuszczają nasz dom zdrowe w doskonałej kondycji fizycznej oraz psychicznej. Nasze bengale przebywają z nami w domu, wychowują się wśród nas. Pod żadnym pozorem - nie trzymamy zwierząt w klatkach. Dbamy o to by były radosne, kochane oraz odpowiednio zsocjalizowane. Nasi niezwykli przyjaciele wypełniają nam życie bez reszty otoczone miłością oraz ogromem uwagi każdego dnia. Zapewniamy naszym towarzyszom dużo miejsca , komfortu do zabaw oraz wolnego wybiegu na powietrzu.
 
PODZIĘKOWANIA

Największą radością i największym prezentem jest dla nas, kiedy otrzymujemy wyrazy wdzięczności i zadowolenia od naszych bengalskich Opiekunów. Takie chwile są dla nas bezcenne. Bengalscy przyjaciele, nabywcy naszych kociąt. Pragnę wszystkim podziękować w tym miejscu, za obdarzenie nas zaufaniem, za nadsyłane zdjęcia, przemiłe słowa i gesty, wspaniały kontakt oraz spotkania. Chciałabym również podziękować za możliwość dzielenia się doświadczeniami, poradami oraz nawiązania ciekawych znajomości , a niekiedy długoletnich Przyjażni ``Kocich Pasjonatów`` z całego Świata. To przemiłe i bardzo inspirujące doświadczenie.
 
KOT BENGALSKI   

Kot bengalski to idealny wybór dla każdego, komu marzy się oryginalny i przeuroczy pupil. Dla każdego, który pragnie mieć namiastkę piękna i luksusu, udomowionego Leoparda-rasowego kota bengalskiego. Dziki wygląd i wyjątkowo towarzyski charakter powoduje, że są to coraz bardziej popularne koty na wystawach , oraz w naszych domach.

GDZIE MIESZKAJĄ NASZE BENGALE    Kliknij


REKOMENDACJE / WSTAW ZDJĘCIE SWOJEGO PUPILA    Kliknij