NASZE  KOCHANE  KOCIAKI  NA  EMERYTURZE


LULA1

 LULA

Lula kochana słodzina 3 razy była mamusią . Teraz jest już na emeryturze kociej , mieszka razem z nami w domku , umila nam czas .... Jest super ciotką dla wszystkich nowonarodzonych kotków. To największa słodycz. Moja pocieszna, wesolutka chodząca miłość.


stasia

STASIA

Stasia  moja piękna wyczekana i długo poszukiwana kotka .... Niestety nigdy nie została mamą ... Miała problemy zdrowotne z jajnikami. Wyszukałam jej wspaniałą Rodzinę a raczej cudona Rodzina wyszukała na nasze szczęście nas :) Dzięki temu moje serduszko jest teraz bardzo szczęśliwe i zamieszkuje w Kraowie . Do dziś mamy kontakt i ma się świetnie. Nasz kochany pulpecik :)


 bianusia

BIANCA

Bianka to moja pierwsza kotka zakupiona do hodowli , była cudowną mamą , dała mi mnóstwo radości i uśmiechu . Zapoczątkowała mi wspaniałą przygodę , którą podążam cały czas. Bianka będzie zawsze moją Królową na pierwszym miejscu. Niestety jest już po drugiej stronie tęczy :(Dziekuje Bianusiu, że byłaś .... Odpoczywaj Kochana pieknotko.


DESIIII

DEISY

Deisy ahhh ta malutka piękność niestety nie mogła z nami mieszkać , miała bardzo osobliwy charakter , który nie pozwalał jej na szczęście w otoczeniu pozostałych kociąt. Musiałam znależć jej nowy dom , gdzie by odnalazła szczęście bez innych kocich osobników. Wielka indywidualistka.


 

bellunia

BELLUNIA

Bellunia odeszła na nagłą chorobę. To był ogromny smutek.... Tęsknie za Tobą moja Pięknotko :(